На базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна буде проводитися Всеукраїнській конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».
У Конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, студенти закладів вищої освіти інших країн.
Конкурс проводиться за такими науковими напрямами:
- Теорія та методика формування змісту професійної освіти.
- Теоретико-методичні основи розроблення та використання методів навчання та виховання в професійній освіті /професійній підготовці.
- Теоретико-методичні основи розроблення та використання засобів навчання та виховання в професійній освіті /професійній підготовці.
- Теоретико-методичні основи розроблення та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті /професійній підготовці.
- Використання адаптивних технологій в освітньому процесі закладів професійної освіти.
При оформленні робіт просимо керуватися Порядком проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» Харківського національного університету імені В. Н. Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.
Роботи здобувачів, які на час проведення Конкурсу будуть відраховані у зв’язку з закінченням закладу вищої освіти (освітній рівень «магістр»), прохання не надсилати.
Захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції відбудеться 28 травня 2025 року в режимі відеоконференції.
Дотримання всіх вимог, зазначених у Порядку, є обов’язковим. Роботи, подані з порушенням вимог до оформлення, а також ті, що вже брали участь в інших конкурсах і були відзначені НАН України, Конкурсна комісія розглядати не буде.
До роботи обов’язково додається довідка про рівень унікальності тексту роботи з зазначенням програмного продукту, з використанням якого проводилася перевірка.
Просимо зареєструватись на участь у Конкурсі до 30 квітня 2025 року за посиланням.
За додатковою інформацією звертатися до оргкомітету Конкурсу за електронною адресою prof.osvita.konkurs@karazin.ua, а також за телефонами:
(057) 733-79-98 Олександр КУПРІЯНОВ, д.т.н., професор, заступник директора Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;
(057) 733-78-00 Наталія БРЮХАНОВА, д.пед.н., професор, в.о. зав. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;
+38067-7838649 – Лариса БАЧІЄВА, відповідальний секретар конкурсної комісії.
Додаток 1.
ВИМОГИ
ДО ОФОРМЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ
ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА»
Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних закладів вищої освіти, можуть бути два наукові керівники з різних закладів вищої освіти.
Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:
− текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм;
− наукова робота повинна мати титульну сторінку, зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
− наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
− загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;
− креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.
Більша частина джерел має відображати сучасний стан наукових досліджень. У роботі бажано мати посилання на іншомовні джерела.
Заборона використання наукових праць країни-окупанта: забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
Бібліографічний опис списку використаних джерел оформлюється з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
Разом з роботою, під тим самим шифром, надсилаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи, а також за наявності копії патентів, наукових статей автора (авторів) тощо (додаток 2).
Титульний аркуш є першою сторінкою, що заповнюється за зразком, наведеним у додатку 3.
До роботи додається довідка про рівень унікальності тексту роботи з зазначення програмного продукту, з використанням якого проводилася перевірка унікальності тексту.
Наукові роботи, рівень унікальності тексту яких складає менше 80 %, до конкурсу не допускаються.
Просимо зареєструватись на участь у Конкурсі до 30 квітня 2025 року.
Наукові роботи подаються в електронному варіанті під час електронної реєстрацій за посиланням та/або е-mail: prof.osvita.konkurs@karazin.ua
Додаток 2 Відомості про автора та наукового керівника
Додаток 3 Зразок титульного аркушу
Додаток 4 Порядок проведення конкурсу